Flower box

Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

Moda na piękne flower box – czyli o kwiatach w innej formie

Moda na flower box trwa. Coraz więcej ludzi stawia na taką właśnie formę obdarowywania kogoś kwiatami. Kwiaty w pudełkach to pomysł, który swoimi korzeniami sięga wschodu i Emiratów Arabskich. Te piękne kompozycje kwiatowe podbiły serca ludzi na całym świecie. Wychodząc więc Państwu naprzeciw, nasze Flori Studio w Poznaniu, pragnie zaoferować Państwu wachlarz niezwykle pięknych produktów, jakimi są kwiaty w pudełkach, określane jako flower box. Są one doskonałą propozycją na każdą niemal okazję. Można wręczyć je na imieniny, na Walentynki, na Dzień Kobiet czy na Dzień Matki. W każdym wydaniu i formie, prezentują się bajecznie, będąc doskonałą formą wręczania kwiatów.

Dlaczego kwiaty w formie flower box są tak pożądane?

Kwiaty mają swój urok i w każdym wydaniu są czymś, co sprawia przyjemność osobie, która je dostaje. Można postawić na kwiaty cięte lub w doniczce, ale można również i wybrać właśnie takie – kwiaty w pudełku. Są one czymś niezwykle oryginalnym i pomysłowym, są niebanalne i jedyne w swoim rodzaju. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych bukietów, które swoim urokiem są w stanie zachwycić absolutnie każdego.

Jak układać kwiaty w pudełku?

Tak naprawdę kluczowe znaczenie ma to, jak taki flower box się prezentuje. Kochając kwiaty, jak również i swoją pracę, dzięki której można wywołać uśmiech na twarzach innych osób, robimy wszystko, aby oferowane produkty wyglądały po prostu perfekcyjnie. Sposób ich układania uzależniony jest tak naprawdę od rodzaju kwiatów, jak również i oczekiwań oraz wymagań zamawiających. Można układać je na wiele sposobów, można wybrać jeden gatunek kwiatów lub tworzyć ciekawe, kolorowe kompozycje. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, na jaką okazję mają być one wręczone i kto ma być nimi obdarowany. Dla nas nie ma zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć.

Kwiaty w pudełku – jak o nie dbać?

Jeśli chodzi o to, jak dbać o kwiaty w pudełku, w gruncie rzeczy nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy wybrać odpowiedni model pudełka, a my stosownie przygotowujemy go na to, aby w jego wnętrzu znalazła się konkretna kompozycja kwiatowa. Pudełko jest odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem w wyniku działania wody. Wyłożone wodoodpornym materiałem, w swoim wnętrzu zawiera mokrą gąbeczkę, która i nawadnia kwiaty i pozwala odpowiednio je ułożyć. Wystarczy dodać niewielką ilość wody, by przez dłuższy czas cieszyły one oko swoim pięknym wyglądem.

Niezwykłe miejsce w Poznaniu – Flori Studio z duszą i klimatem

Nasze Flori Studio, to miejsce uwielbiane przez ludzi kochających kwiaty w najlepszym wydaniu i w oryginalnej formie. Produkt, jakim jest flower box cieszy się największą popularnością i powodzeniem na rynku. Nasza marka dba o to, aby oferować produkty z najwyższej półki, w tym zawsze świeże kwiaty, piękne kompozycje, jak również i dopasowane do konkretnych osób i sytuacji pudełka. Naszą miłość do kwiatów przelewamy na tworzone dla Państwa zamówienia, stąd też są one tak wyjątkowe, tak niezwykłe i tak cudowne.