Bukiety ślubne Poznań

Ślub to najważniejsza chwila w życiu! Dwie osoby stają się jednością na całe życie! Aby uświetnić tą cudowną chwilę Flori Studio przygotowuje specjalne bukiety ślubne i kwiatową oprawę! Ślubne bukiety czy ślubne dekoracje są specjalnością naszej kwiaciarni!!!

Indywidualny bukiet ślubny

Bukiet ślubny to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Powinien współgrać z jej suknią oraz ogólnym motywem przewodnim ślubu. Najczęściej wybierane są delikatne wiązanki, które składają się z subtelnych dodatków i romantycznych kwiatów. Ich zaprojektowanie powinno odbywać się w sposób indywidualny, dostosowany do potrzeb każdej klientki, tak aby w swoim najważniejszym dniu mogła cieszyć się z perfekcyjnych detali.

Kontakt

Bukiety ślubne w Poznaniu na zamówienie

Bukiety ślubne są bardzo zróżnicowane, wiele zależy bowiem od preferencji Panny Młodej. Ich stylistyka dopasowana jest zazwyczaj do ogólnego charakteru ceremonii, niemniej powinny oddawać wyjątkowy i podniosły nastrój tej chwili. Z tego też względu proponujemy Państwu wyłącznie bukiety z najświeższych kwiatów, które zachwycają swoją urodą i zapachem.

Dobieramy poszczególne gatunki kwiatów w taki sposób, aby jak najlepiej pasowały do pozostałych elementów ślubnych. Oferowane przez nas bukiety są najczęściej wielogatunkowe, ponieważ stawiamy na niepowtarzalność. Zaopatrujemy się wyłącznie u najlepszych hurtowników na giełdzie kwiatowej, jednak w poszukiwaniu najpiękniejszych kwiatów, jesteśmy w stanie zrobić o wiele więcej. Ponadto, staramy się urozmaicić strukturę bukietu, dlatego wybieramy nieoczywiste dodatki.

Ozdabiamy także rączkę bukietu, gdyż liczy się dla nas nawet najdrobniejszy detal. Wykonujemy bukiety ślubne w Poznaniu w stylu boho, vintage i wielu innych. Chętnie spełnimy marzenie każdej Panny Młodej o wspaniałym bukiecie.