O nas

Kwiaciarnia FLORI-STUDIO jest miejscem pełnym pomysłów w którym rzetelnie i z pasją wykonamy kompozycje kwiatowe. Ciągle wprowadzamy nowe usługi by współpraca z klientem była prosta i sprawna.

FLORI-STUDIO zapewnia szeroki asortyment produktów, możliwość płatności kartą, wystawiamy faktury Vat a Kurier kwiatowy dotrze do Państwa na czas. Udzielamy rabatów dla firm i stałych klientów 10%.

Jesteśmy kwiaciarnią oferującą szeroką gamę bukietów,rośliny doniczkowych, kosze kwiatów i owoców, a także ciekawe kompozycje kwiatowe – bukiety ślubne, dekoracje samochodów i kościołów.

Z przyjemnością i wielkim sercem zrealizujemy Państwa zamówienie i zawieziemy pod wskazany przez Państwa adres. Gwarantujemy świeżość kwiatów i przystępne ceny. Zamówione bukiety DOSTARCZYMY ZAWSZE NA CZAS 🙂

O mnie:

Początki były dość trudne,ale i fascynujące. Najpierw Technikum Ogrodnicze, a później studia wyższe na Akademii Rolniczej.Tak z miłości do kwiatów i ludzi postanowiłam otworzyć kwiaciarnie.Najpierw trzeba było zbudować lokal od podstaw, określić kierunek jego rozwoju. Wraz z mężem rozpoczęliśmy budowę naszej przyszłości. Pawilon rósł w oczach, a jego wnętrze wypełniło zamiłowanie do kwiatów i fascynacja nimi. Od samego początku chciałam, aby moja kwiaciarnia była ostoją piękna połączonego z profesjonalizmem.I tak drzwi naszej kwiaciarni otworzyły się z dniem 29 października 2000. Od siedemnastu lat staram się, aby moi klienci byli zadowoleni z usług proponowanych w mojej kwiaciarni i sądzę, że mi się to udaje. Gwarantuję świeżość kompozycji, dobrą cenę i wysoką jakość wykonania.

mgr inż. Anna Piosik

Jak powiedział Philip Otto Runge: „Radość z kwiatów – to resztki raju w nas”.
Serdecznie zapraszam do mojej

kwiaciarni oraz do korzystania z naszych usług! Dowiedz się więcej: Dowóz kwiatów Poznań